V tomto díle soutěží Lucie Polišenská, která hraje v seriálu Verunu, a „panička“ Irena Máchová. Lucie Polišenská bude vařit s kuchařem Janem Davídkem, Irena Máchová pro změnu s Antonínem Bradáčem. Připravovat se budou thajská jídla.

  Prima

V kulisách Ohnivého kuřete stanou proti sobě smíšené dvojice sestavené z profesionálních kuchařů a herců ze seriálu Ohnivý kuře. Čtvrtý díl kuchařské show Ohnivý kuře pod pokličkou tentokrát na téma česká kuchyně, na kterou se ale podívají soutěžní dvojice trochu jinak. Vyhraje Halina Pawlowská s Miroslavem Gruszem, nebo Roman Zach s Vojtou Václavíkem?

  Prima

V kulisách Ohnivého kuřete stanou proti sobě smíšené dvojice sestavené z profesionálních kuchařů a herců ze seriálu Ohnivý kuře. V tomto díle soutěží Jakub Prachař s italským menu. Při přípravě mu pomáhá pravý italský kuchař Gianfranco Coizza. Proti němu se postaví Pavel Batěk se španělským menu. S přípravou mu pomůže David Díaz Delgada z Barcelony.

  Prima

V kulisách Ohnivého kuřete stanou proti sobě smíšené dvojice sestavené z profesionálních kuchařů a herců ze seriálu Ohnivý kuře. V tomto díle soutěžící dvojice Petr Štěpánek s Tomášem Levým a Josef Polášek s Patrikem Bečvářem. Tématem epizody je česká moderna. Tříchodové menu hodnotí odborná porota ve složení Radek Šubrt a Titus Eliáš.

  Prima

V kulisách Ohnivého kuřete stanou proti sobě smíšené dvojice sestavené z profesionálních kuchařů a herců ze seriálu Ohnivý kuře. V tomto díle šéfkuchaři Martin Svatek a Jan Horký, herci Honza Dolanský a Martin Suchánek. Tématem epizody jsou české zahrady a sady. Tříchodové menu hodnotí odborná porota ve složení Radek Šubrt a Titus Eliáš.

  Prima