V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte dvanáctý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou zpěvák Matěj Ruppert a jeho táta Karel.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte jedenáctý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou herečka Hana Gregorová a její dcera Rola.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte desátý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou novinář Josef Klíma a jeho syn Kryštof.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte devátý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou herečka Marie Doležalová a její maminka Renáta.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte osmý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou herečka Kristýna Leichtová a její maminka Irena.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte sedmý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou Alice Bendová a její maminka Zlata Veselá.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte šestý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou Veronika Žilková a Agáta Prachařová.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte pátý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou Anna Šišková a její dcera Tereza Nvotová.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte čtvrtý díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou Eva Holubová a její syn Adam.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. Sledujte třetí díl, ve kterém nám podle rodinných receptů upečou Michal Suchánek a jeho dcera Berenika.

  Prima

Svíčkovou na smetaně s knedlíkem a ořechový dort bez mouky nám podle rodinných receptů připraví Iva Janžurová a Sabina Remundová.

  Prima

V nové kuchařské show se můžete těšit na známe osobnosti a majitele zavedené kuchařské školy Presto Martina Kincla. V prvním díle nám podle rodinných receptů upečou Tereza Kostková a Carmen Mayerová.

  Prima