Trmice naleznete zde:

Ano, šéfe! - návrat do míst, na která se nedá zapomenout

Ano, šéfe! - návrat do míst, na která se nedá zapomenout

Ne 13.11 21:30
Repríza

Oblíbený šéf Zdeněk Pohlreich se vrátil do míst, na která se nedá zapomenout. Chce se například znovu sejít s hvězdným týmem z trmického učiliště. Připomeňme, že Pavel Bureš se díky "řetízku v jiném hrníčku" stal hvězdou internetu. Berounská Bastila už není v Berouně. Kuchař Michal Krulich si otevřel jinou Bastilu, tentokrát v malé vsi Cerhovice. A jak se daří týmu z American Grill baru v Mohelnici, kde šéfa vyděsili syrovým hamburgrem a kde ho přišla srovnat matka tamějšího kuchtíka? Sledujte premiérový díl úspěšného pořadu Ano, šéfe! dnes večer na Primě!

Ano, šéfe! - kuchařské učiliště v Trmicích

Ano, šéfe! - kuchařské učiliště v Trmicích

Po 12.9 21:30
Repríza

Repríza dnes už legendárního dílu Ano, šéfe! z předměstí Ústí nad Labem odhaluje zastaralý systém výuky na kuchařském učilišti a je taky poměrně krutou sondou do sociálního prostředí, v jakém řada učňů vyrůstá.
Ukázky z pořadu Ano, šéfe! patřili svého času na českém internetu mezi nejpopulárnější. Samotná videa nejsou o vaření. Zdeněk Pohlreich v ní řeší s učněm školy, kterou v pořadu navštíví krádež nebo ne-krádež řetízku.
Zdeněk Pohlreich se v učních snaží probudit profesní zaujetí a proto je taky vezme do vyhlášené ústecké restaurace Na Větruši a nechá je připravit opravdu dobré meníčko z kvalitních surovin pro jejich rodiny a příbuzné.

Poloha restaurace na mapě