Česká televize připravuje novou reality show Peče celá země - přihlaste se!

Po 23.7 21:31

Rádi a dobře pečete? Znáte tajemství kynutého, listového či odpalovaného těsta? Žádají vás vaši příbuzní a kamarádi o vaše skvělé dorty, dezerty, koláče nebo cukroví?
Pojďte změřit své dovednosti a síly ve světově proslulé pekařské soutěži! Česká televize hledá nejlepšího amatérského pekaře a cukráře Čech, Moravy a Slezska!

Podobně jako u veleúspěšného Stardance se i v případě pořadu Peče celá země nechala Česká televize inspirovat na Britských ostrovech. Tamní soutěž pro amatérské kuchaře The Great British Bake Off se poprvé vysílala na obrazovkách veřejnoprávní BBC 2 v roce 2010 a téměř okamžitě si získala obrovskou popularitu, důkazem je několik ocenění BAFTA pro televizní pořad roku i fakt, že se v letech 2015 a 2016 stala nejsledovanějším pořadem ve Spojeném království.

Pokud nejste v tomto oboru profesionál/ka, je vám více než 16 let a chcete se soutěže zúčastnit, můžete vyplnit přihlášku - přihlášku ke stažení naleznete zde
Přihlaste se a možná se právě vy stanete nejlepším neprofesionálním pekařem v ČR a získáte hodnotné ceny.

Stejně tak pokud znáte někoho o kom si už dávno myslíte, že by se měl pečením živit, a dokonce proslavit - neváhajte a tipy na pekařské hvězdy posílejte na dobripekari@ceskatelevize.cz.

Více informací o chystaném projektu najdete na https://www.ceskatelevize.cz/porady/12309875102-pece-cela-zeme/.