zdroj: presskit FTV Prima

Na podzim uvede Prima dva nové pořady z oblasti televaření - Zdeňkova akademie a Hrdina kuchyně

Pá 1.9 13:15
Premiéra

Nový pořad Zdeňkova akademie je nefalšovanou školou vaření Zdeňka Pohlreicha. Ten si své žáky vybral doslova z řad diváků a neváhal je pozvat rovnou do své kuchyně! Dvanáct premiérových dílů, dvanáct kuchařských technik! Přímo v praxi je zažijete nejen prostřednictvím kuchařů těch nejlepších restaurací, ale i v domáckém prostředí Zdeňkova oblíbeného statku. Jak si Zdeněk povede v roli učitele? A jak obstojí jeho žáci? To si rozhodně nenechejte ujít!
A Zdeňka Pohlreicha uvidíte i premiérových dílech populárního pořadu Ano, šéfe! Zavítá například do Třeboně, Brna, v Olomouci navštíví školní jídelnu a nevynechá ani Prahu.
Další premiérový pořad Hrdina kuchyně se nevěnuje jenom vaření. S moderátorkou Marií Doležalovou a kuchařem Martinem Škodou se dozvíme víc o surovinách, jejich původu a receptech na jejich zpracování. Hrdinou kuchyně je vždy jedna surovina z místních zdrojů (např. švestka, kozí sýr, dýně, losos aj.). Za původem „hrdiny“ se vydáváme na místa, kde se mu nejlépe daří, kde ho chovají či pěstují opravdoví odborníci, kteří odhalí mnoho zajímavostí a důležitých informací.