zdroj: fotobanka FTV Prima

Ohnivý kuře - 73. díl - Pokaždý se to zvrtne! - recept Buchtičky se šodó

Po 16.1 20:15
Premiéra

Klára se dozví, že Didi přijali na školu v Kanadě. Didi se diví, proč Klára nemá radost. Klára chce oznámit Mikeovi, že včerejší společný večer nic neznamenal. Ale nedopadne to podle jejích představ. Mike má pocit, že situace kolem Kláry není ztracená. Klára je zmatená. A i překvapená, když jí Didi řekne, že Daniel plánuje velkou svatbu.
U Slepiček neví, kam dřív skočit. Je plná hospoda i lázně. Manka oznamuje, že si musí najít pomoc. Václava dohodí svou sestřenici Stáňu. Ferda je posmutnělý, chtěl Mance pomáhat sám. Manka ze Stáni není vůbec nadšená a Ferda chce využít situace. Prosí štamgasty o pomoc. Sen se Ferdovi nakonec splní.
Leoš se nenápadně motá okolo Soni. Ta jeho pozornost vítá. Renáta nedá Leošovi klid a stěžuje si mu, že jí Junior zakázal charitativní akci, kterou chtěla v hotelu zorganizovat. Leoš jí slíbí, že s Juniorem promluví. Junior je ale neoblomný. Z rozhovoru je vyruší Soňa, které Leoš slíbil, že jí odveze s věcmi domů. Junior se sice diví, ale je rád, že nemusí v rozhovoru pokračovat. Leoš by rád přijal pozvání Soni na malý piknik, ale stále ho prozvání Renáta. Musí se tedy hned vrátit do hotelu. Renáta si jde tvrdě za svým a Leoš jí podlehne. Nejen v charitativní akci v hotelu. Dokonce odmítne i společný čas se Soňou. Nakonec ale pochopí, že celá charitativní akce byla Renátina hra a uteče za Soňou.

Recepty v tomto dílu pořadu
Recepty Ohnivý kuře: