Entries created by user

Srp 27, 2015 / 0 Comments / in

Kateřina má tři zaměstnání a musí se hodně otáčet – žije sama s dcerou Eliškou. Výhra by se jí jistě hodila. Katka jezdí ráda autem, s dcerou na kole a chodí spolu plavat. Zkušená hospodyňka vsadí na tradiční českou kuchyni.

Srp 27, 2015 / 0 Comments / in

Petr je rozvedený otec tří dětí. Když není doma, pracuje na stavbách v cizině, hlavně ve Švýcarsku. Je to trochu nevypočitatelný extrovert, ale jinak dobrák od kosti, který se snaží vyjít všem vstříc. V kuchyni se nebojí používat polotovary, ostatně je tak zvyklý stravovat se na stavbách, tak proč by nemohli i ostatní… Do pořadu ho přihlásila kamarádka, se kterou vedl spory o vaření. Uspěje Petr s menu plným polotovarů i zmatků?

Srp 27, 2015 / 0 Comments / in

Alešovi z Frenštátu se živí se tím, že odnaučuje lidi kouření, a momentálně se stravuje „paleo“. Aleš je rozvedený a má tři děti. Jeho přítelkyně má děti dvě a k tomu vlastní dva psy. Aleš se rád baví, hraje na kytaru i ukulele, skládá písničky – jednu složí i pro své hosty. Sympatický hostitel překvapí příjemným vystupováním, pochopí ale soupeři netradiční večírek s paleo menu?

Srp 28, 2015 / 0 Comments / in svačina, marmeláda

Konec prázdnin je ve znamení návratu do školy, a tak dekoratérka v Gondících s.r.o. poradí, jak zajímavě připravit party pro školáka, dalším tématem pak budou veselé a zdravé svačiny do školy. Floristka zase ukáže, jak vytvořit zajímavé dekorace ze slunečnic. V rubrice FRESH odbornice ukáže, jak si uvařit marmeládu. Září je obdobím bramboříků, a tak v Gondících bude řeč o drobných kultivarech.

Srp 28, 2015 / 0 Comments / in švestky, blumy

Podzim je období švestek a trnek, diváci se proto dozvědí, jak se vyrábí slivovice, a dostanou tipy, jak ji správně konzumovat. Švestky a blumy se také budou zpracovávat v rubrice FRESH.
V sobotu 5. září se s Gondíky vydáme do muzea železnic, na stavbu pasivního domu i výrobu slivovice.

Obrázek uživatele Prima
User Name: 
Prima
About: 
Prima

Historie