Prostřeno! 2022 - XXV (37) - Praha a Středočeský kraj - Tobias Peter Lang - 30 bodů

Út 1.3 17:50
Premiéra

Tobias vystudoval německé gymnázium v Praze. Nyní pokračuje ve studiu práv v Pasově. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně, protože se ho nedávno účastnil jejich známý a Tobias si dělal legraci, že to zkusí taky. Přítelkyně ho vzala za slovo a poslala přihlášku. Pokud by vyhrál, tak by si část nechal na zážitky s rodinou a přáteli a část by chtěl darovat charitě nebo nějaké osobě nebo osobám, které to potřebují. Jako zábavu si pro své hosty připraví šipky – má je přímo v obýváku. Jídla pro menu si vybral, protože je umí jeho máma naprosto dokonale a naučila ho je vařit. První chod je jeho recept, který nedávno vymyslel, a moc mu to chutnalo.
Vaření doslova miluje. Vaří často a moc rád. Bydlí už dlouho sám, tak se to naučil. Nejvíc se naučil od své mámy, která je vynikající kuchařka. Inspiraci čerpá u známých kuchařů, jako je Gordon Ramsay nebo Jamie Oliver.
Nejraději připravuje špagety nebo gnocchi po italsku. Miluje italská jídla. Má rád v podstatě vše. Je milovník jídla, takže mu chutná italské, japonské, americké i německé jídlo. Rád zkouší nové chutě a nebrání se novému.

Recepty v tomto dílu pořadu