Zdroj: archiv FTV Prima

Prostřeno! speciál už příští týden - bulvárník Pavel Novotný, herec Jiří Krampol, ochránci zesnulé Ivety Bartošové Macura s Podhůrským a hvězda reality show VyVolení Regina Holásková

Út 1.11 15:11
Premiéra

V týdnu od 7.11 bude TV Prima vysílat speciální Prostřeno!, které bude plné překvapení a známých tváři. Uvidíte stolování v luxusních bytech i v chatce bez vody, ochutnávku specialit i opovržlivé trhání menu. Své kuchařské umění předvedou ochránci zesnulé Ivety Bartošové Macura s Podhůrským, bulvární novinář Pavel Novotný, kontroverzní hvězda reality show VyVolení Regina Holásková a slavní manželé Krampolovi.
V pondělí přivítá hosty Jiří Krampol, který má nejraději recepty od maminky. S pomocí manželky Hany bude připravovat například jablka v županu. V úterý vezme Regina Holásková hosty na svou chatičku bez tekoucí vody a běžného WC. Regina je vegetariánka a bojovnice za čistou planetu. Ve středu přivítá hosty kultivátor bulváru Pavel Novotný. Přivítá je v boxerkách a přípravu menu zdramatizuje, když si splete ocet s olejem. Ve čtvrtek uvaří ctitel zesnulé Ivety Bartošové Zdeněk Macura. V pátek bude vařit Zdeněk Podhůrský, bývalý partner zesnulé Ivety Bartošové.
Pořad Prostřeno se vysíla na Primě od ponděli do pátku v 17:45. V sobotu se pak můžete podívat na speciálni Prostřeno - Poslední večeře.