Entries created by user

Zář 14, 2015 / 0 Comments / in Plněný závitek

Prostřeno v týdnu od 7.9 do 11.9 s přehledem vyhrál Pavel, kteý získal od soutěžících 31 bodů. Pavel soutěžil s menu, kde byl hlavním chodem Plněný závitek s rýži

Srp 07, 2017 / 0 Comments / in

Seriál Ohnivý kuře pokračuje po letní přestávce od úterý 22.08.2017 dalšími premiérovými díly.

Zář 23, 2017 / 0 Comments / in

V prodejně Potten & Pannen v Galerii Vaňkovka proběhne 25.9.2017 od 15h autogramiáda Šéfa spojená s ukázkou kolekce Pohlreich Selection, vařením v tlakovém hrnci a ochutnávkou čajů Kusmi Tea. Přijďte se nechat inspirovat skvělými recepty.

Lis 03, 2017 / 0 Comments / in

Vyzkoušejte recepty Marie a Martina z dílu, kde dostali prostor brambory.

Črv 23, 2018 / 0 Comments / in

Rádi a dobře pečete? Znáte tajemství kynutého, listového či odpalovaného těsta? Žádají vás vaši příbuzní a kamarádi o vaše skvělé dorty, dezerty, koláče nebo cukroví?
Pojďte změřit své dovednosti a síly ve světově proslulé pekařské soutěži! Česká televize hledá nejlepšího amatérského pekaře a cukráře Čech, Moravy a Slezska!

Obrázek uživatele admin
User Name: 
Mega Fox
About: 
Aliquam ante turpis, lobortis eu tempor sed, pellentesque quis urna. In vitae purus sit amet nisl faucibus molestie. Praesent blandit mollis sagittis. Donec eget odio ipsum. Cras nec sem lectus. Maecenas sapien mauris, pretium nec ullamcorper eu, congue commodo erat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus placerat felis risus

Historie