Vendula Špetlíková vydáva kuchařku, která vznikla na základě pořadu Vaříme s Vendy

Čt 22.6 17:00

Nová kniha Venduly Špetlíkové „Recepty na spokojený život. Vaříme s Vendy!“ vznikla na základě pořadu Vaříme s Vendy, který byl odvysílán na televizi Barrandov. Vendy zde vařila a pekla s roztomilou dcerkou Vendulkou a předávala tak vlastní recepty po své babičce a mamince dál.
Při přípravě moučníku dorazila vždy na návštěvu k Vendy VIP osobnost se svým dítkem či maminkou a podíleli se hromadně na přípravě moučníku. Poté všichni stolovali a ochutnávali pokrmy, které jim Vendy s dcerkou připravila, a u společně připraveného moučníku je Vendy poprosila o jejich recept, ale o recept na jejich spokojený život. Proto v knize najdete nejen návod na tradiční české menu, ale i pohled známých osobností na štěstí.
Inspirujte sebe, ale i svou rodinu a své přátele touto knihou, která přináší domácí pohodu, dobré jídlo a možná i recept na Váš spokojený život!
Pro ty z Vás, kteří se chtějí setkat jak s Vendy, tak s jejími VIP hosty je tu možnost shledání, popovídání a společné pokřtění knihy Recepty na spokojený život. Vaříme s Vendy! Křest knihy se uskuteční 22. 6. 2017 od 17 hodin na Václavské náměstí v knihkupectví Neoluxor.

Hosty Vendy budou známé osobnosti, které byli součástí natáčení televizního pořadu. Svou účast zatím potvrdili: Míša Dolinová, Patricie Solaříková, Vlasta Horváth, Adam Novotný, Lucie Šprinclová, Anička Kulovaná a Vlasta Korec. O dalších osobnostech, se kterými se můžete na autogramiádě potkat, a získat jedinečný autogram Vás budeme průběžně informovat.
Více na: www.facebook.com/varimesvendy, nebo na blogu www.varimesvendy.cz