Všechny recepty z nové řady pořadu Karolína, domácí kuchařka v nové knize receptů - Jídlo jako vášeň

Pá 11.11 16:00
Premiéra

Protagonistka oblíbeného televizního pořadu FTV Prima Karolína Kamberská přináší na vánoční trh svou další knihu receptů. Třetí kniha navazuje na předchozí velmi úspěšné tituly Karolína, domácí kuchařka a Štěstí z kuchyně i na oblíbený televizní pořad o vaření na TV Prima. Autorka v této knize nazvané Jídlo jako vášeň s nadsázkou přiznává, že možná jídlu přikládá moc velký význam ale považuje zkrátka za velmi blahodárné udělat si na jídlo čas a uprostřed stolu zapálit svíčku.
V tomto svém přístupu k jídlu cítí Karolína spřízněnost se Středomořím, proto právě tam hledala inspiraci pro řadu receptů. Kromě toho kniha nabízí nápady, jak pohostit větší společnost přátel či partu malých děti - zkrátka každého, s kým se čtenář chce o svou lásku k jídlu podělit.
Třetí kniha Karolíny Kamberské obsahuje všechny recepty z nové podzimní řady pořadu Karolína, domácí kuchařka i recepty vytvořené pouze pro tuto knihu. Stejně jako u předchozích jejích kuchařek je každý recept doplněn krásnou barevnou fotografií od Silvie Kolevové a také praktickými tipy, díky kterým jídlo snadno uvaří i začínající kuchaři. Čtenáři se opět mohou těšit i na autorčiny postřehy a vzpomínky, které se vážou k jednotlivým jídlům.