Salát Caesar naleznete zde:

Ohnivý kuře II - 50.díl - Nic není, jak vypadá - recept na salát Caesar

Zdroj: fotobanka FTV Prima

Ohnivý kuře II - 50.díl - Nic není, jak vypadá - recept na salát Caesar

Čt 19.10 20:15
Premiéra

Macátko točí svůj videoblog a vše vysílá online. Marika mu zamění ingredience a Macátka ztrapní. Macátko upadá do deprese a Marika se baví. Burák ji vynadá, že to přehnala. Marika se chce Macátkovi omluvit, ale ten je letargický. Nemluví s nikým. Podaří se to Marice napravit?
Jiří najme spolu s Vránou hostesku, která rozdává na náměstí koblihy. Ta vnutí Mikovi koblihu, ve které je droga. Mike je úplně mimo. Jiří s Vránou odvádějí nenápadně Mika do Grandu. Tam nafotí choulostivé fotky Mika s hosteskou a pošlou je Kláře. Dojde Kláře, že za tím stojí stalker?
Chystá se zadávání posledního úkolu soutěže. Jana chce pokračovat. Jíša neví, jestli je to vhodné a Veruna nechce. Do cukrárny přijde produkční. Kondoluje Veruně, ale zároveň ji ujistí, že v soutěži pokračovat musí. Klára Verunu utěšuje a Veruna jí prozradí pravdu o Hrubešové.
Adéla přinese Alešovi fotku z ultrazvuku, kde je vidět jejich miminko a doufá, že Aleš bude u porodu. Do toho Alešovi volají z kosmické agentury, že mu změnili termín letu. Musí nastoupit už pozítří. Jak se Aleš zachová?

Recepty v tomto dílu pořadu
Recepty Ohnivý kuře: